(+48) 46 811 34 07 biuro@pro-edu.com.pl

Trener personalny

Kursy

- - - - KURS TRENERA PERSONALNEGO - - - - +DIETETYKA I SUPLEMENTACJA


INFORMACJE OGÓLNEfotolia 57940998

Oferowany kurs Trenera Personalnego pozwala na zdobycie kwalifikacji umożliwiających podjęcie legalnej pracy o charakterze trenera osobistego, który poniekąd jest coraz bardziej popularnym zawodem w naszym kraju. Chętnych na korzystanie z tego typu usług jest naprawdę sporo, dlatego też naszą misją jest umożliwienie Wam, kursantom – pozyskania stosownej wiedzy i uprawnień trenerskich, pozwalających na wymarzoną, cenioną, dochodową i satysfakcjonującą pracę o charakterze osobistego trenera.


WYMAGANIA

Uczestnikiem kursu trenera osobistego możne zostać osoba, która:

  • Ukończyła 18 rok życia
  • Posiada co najmniej średnie wykształcenie
  • Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń

CZAS TRWANIA I SPOSÓB ORGANIZACJI

Liczba godzin:   48 godz. – Kurs Trener Personalny

                              6 godz. – Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

RAZEM:               54 godz.

 

Termin: 24.09 – 16.10.2016 r.

 

Zajęcia będą odbywały się w ramach 4 weekendów/zjazdów (8 dni po 6 godz.) oraz 1 dodatkowy dzień na zajęcia w ramach kursu pierwszej pomocy przedmedycznej – odrębne zaświadczenie ukończenia (MEN).


CENA I ZAPISY

Cena kursu: 1190,00 złfotolia 95873595

Depozyt o wartości 500,00 zł wymagany jest w ciągu 7 dni od rejestracji na szkolenie (gwarantujący udział w bieżącej edycji szkolenia), pozostałą część płatności należy uregulować do pierwszego dnia szkolenia.

Zapisy należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego

pdfPobierz formularz zgłoszeniowy

Skan podpisanego formularza należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do biura.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami w zakładce – Kontakt.


EGZAMIN

Ostatniego dnia zajęć kursant zdaje egzamin teoretyczny z części ogólnej, części praktycznej siłowni, który zostanie oceniony przez powołana komisje egzaminacyjną. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje:

  • Zaświadczenie ukończenia kursu MEN
  • Certyfikat TRENERA PERSONALNEGO
  • Legitymacja TRENERA PERSONALNEGO

 

Na koniec zajęć z modułu udzielania pierwsza pomocy przedmedycznej będzie przeprowadzony egzamin sprawdzający wiedzę i umiejętności uczestników szkolenia. Po pozytywnym zaliczeniu uczetnik otrzyma:

  • Zaświadczenie ukończenia kursu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

(przydatne nie tylko w pracy jako trener personalny ale również będzie potwierdzeniem kompetencji
i umiejętności przydatnych w życiu codziennym jak i zawodowym niezależnie od zajmowanego stanowiska)

 


UPRAWNIENIA


Ukończony kurs trenera personalnego w naszym Centrum Kształcenia, umożliwi wszystkim jego uczestnikom pozyskanie legitymacji trenerskiej. Legitymacja zostanie potwierdzona specjalnym Certyfikatem oraz Zaświadczeniem ukończenia kursu MEN. Opisany powyżej zestaw dokumentów umożliwia podjęcie legalnej pracy na stanowisku Trenera Personalnego. Oferowany przez nasze Centrum kurs Trenera Personalnego przygotuje kursantów do pracy w rozmaitych ośrodkach sportowych – począwszy od klubów fitness oraz siłowni, poprzez centra sportowe, rekreacyjne, a nawet wypoczynkowe. Dokumentacja pozyskana na naszym szkoleniu umożliwia również otworzenie własnej działalności gospodarczej o charakterze trenera osobistego. Wówczas można otworzyć własną firmę, jak na przykład centrum doradczo – treningowe. Z wiedzą uzyskaną w naszym Centrum Kształcenia uzyskasz idealne kompetencje na przysłowiowy start.

 

Zapraszamy !!!