(+48) 46 811 34 07 biuro@pro-edu.com.pl

Trener personalny

Kursy

- - - - KURS TRENERA PERSONALNEGO - - - - INFORMACJE OGÓLNE

 


Oferowany kurs Trenera Personalnego pozwala na zdobycie kwalifikacji umożliwiających podjęcie legalnej pracy o charakterze trenera osobistego, który poniekąd jest coraz bardziej popularnym zawodem w naszym kraju. Chętnych na korzystanie z tego typu usług jest naprawdę sporo, dlatego też naszą misją jest umożliwienie Wam, kursantom – pozyskania stosownej wiedzy i uprawnień trenerskich, pozwalających na wymarzoną, cenioną, dochodową i satysfakcjonującą pracę o charakterze osobistego trenera.

KIM JEST TRENER PERSONALNY?
Trener Personalny to obecnie postać, która pełni wiele funkcji przede wszystkim odpowiedzialnie planuje drogę dojścia do wyznaczonego celu i jest często niezbędna w jego osiągnieciu. Umiejętnie go modyfikuje tworząc nową jakość życia swoich podopiecznych. Jest specjalistą w obszarze prowadzenia zdrowego trybu życia. Powiększa wciąż swoje kompetencje dla potrzeb swoich podopiecznych, dba o swój rozwój wiedząc, że ma to wpływ na życie innych ludzi. Potrafi słuchać i obserwować dobierając do indywidualnych potrzeb swoich klientów odpowiednie ćwiczenia, odżywianie i regenerację. Jest swego rodzaju life-couchem powodując trwałe korzystne zmiany u swoich klientów. Oprócz ciągłej dbałości i nadzoru jest też często przyjacielem oraz powiernikiem.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TO SZKOLENIE ?
Oferowany przez nas kurs jest dla tych, którzy chcą zostać zaawansowanymi Trenerami Personalnymi lub już pracują w zawodzie i chcą usystematyzować swoją wiedzę i zdobyć międzynarodowe uprawnienia. Jest też doskonały dla osób, które ćwiczą w siłowni od dłuższego czasu i szukają pomysłu by urozmaicić i udoskonalić swój trening. Oferowany przez nas kurs jest ściśle dostosowany tematycznie do najbardziej aktualnych trendów w branży dzięki czemu masz gwarancję, że dostaniesz wyłącznie najświeższą, najbardziej aktualną wiedzę.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU ?
Uzyskasz dostęp do wiedzy jak analizować proste i złożone ćwiczenia, umiejętnie stosować progresję i zaawansowanie poszczególnych form treningu. Jak eliminować ograniczenia aparatu ruchowego, dywersyfikować wady postawy, motywować siebie i ćwiczących do działania. Przekażemy Tobie jak korzystać z kanonów treningowych oraz nowatorskich rozwiązań oferowanych w szeroko pojętym treningu sportowym.

TEMATYKA NA ZAJĘCIACH:

1. Anatomia
2. Fizjologia
3. Charakterystyka treningów
4. Dietetyka
5. Psychologia
6. Marketing
7. Pierwsza pomoc przedmedyczna


JAKIE SĄ TWOJE MOŻLIWOŚCI PO TYM SZKOLENIU ?
Po ukończeniu szkolenia w naszym Centrum w partnerstwie z Testosteron Club masz gwarancję uzyskania rzetelnej i praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia skutecznych programów treningowych, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz się w pracy Trenera Personalnego. Odnajdziesz się w prowadzeniu i motywowaniu swoich klientów zdobywając ich lojalność. Otrzymasz narzędzia pozwalające Tobie zaplanować swoją karierę Trenera i Mentora swoich podopiecznych. Rozwiniesz w sobie umiejętności prowadzenia treningów na różnych poziomach zaawansowania co pozwoli Tobie stać się wyjątkowym i konkurencyjnym na coraz bardziej wymagającym rynku branży fitness. Będziesz miał pewność wiedzy i swoich umiejętności, dzięki którym osiągniesz cele pomagając też innym w ich zdobywaniu. Trenerzy personalni pracują na siłowniach, w ośrodkach wypoczynkowych i na uniwersytetach. Absolwenci kursów trenera personalnego są poszukiwani na rynku fitness i mogą być pewni, że zostaną zatrudnieni przez siłownie i ośrodki zdrowia. Możesz liczyć na nasze wsparcie w swojej karierze, począwszy od wszechstronnego programu szkoleniowego po pomoc w znalezieniu zatrudnienia dzięki naszym kontaktom na rynku fitness.